flash player yuklu degil!

BACA TEMİZLİĞİ HİZMETLERİMİZ

Doğalgaz bacaları yılda bir, Fuel Oil - Mazot ve katı yakıt bacaları yılda iki, Restaurant - Otel mutfak sistemleri ve bacaları çalışma yoğunluğuna göre 3 ile 6 ay arasında yetkili ve ehliyetli firmalara temizlettirilmelidir.
 
Baca yanma sonucu ortaya çıkan, insan sağlığı açısından tehlikeli olabilecek gazları en güvenilir yoldan atmosfere ulaştıran kanal sistemine verilen isimdir. Baca yüksek ısıya ve yangına, yanma sonucu ortaya çıkacak gazların kimyasal etkisine, korozyona ve su buharına karşı dayanıklı olmalıdır. Aynı zamanda yarattığı çekme sayesinde, yanma için gerekli havayı ocağa, ızgaraya ve kazana ulaştırır. Yanma veriminin yüksek, ısıtma maliyetinin düşük olması ve çevre sağlığının korunması bakımından faaliyet alanına göre belirli periyotlarda temizletilmesi gereklidir. Firmamız İstanbul ve Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

baca  fabrika baca  bacalar
 
BACA TEMİZLİĞİ UYGULAMA ALANLARIMIZ
1- Doğalgaz Baca Temizliği
2- Fuel-Oil, Mazot ve katı yakıt bacaları ve kazan temizliği
3- Yemekhane, Mutfak yağlı, kurumlu yatay ve dikey kanal temizliği
4- Fırın, davlumbaz ve motor temizliği
5- Havalandırma kanallarının temizliği
6- Fabrika imalathane, boyahane, çamaşırhane, yatay, dikey kanal ve motorlarının temizliği
7- Yatay ve dikey kanallara kontrol ve menfez kapak montajı

DİĞER UYGULAMA ALANLARIMIZ

baca temizliği, baca temizligi, bacatemizliği, baca, bacatemizligi, yatay kanal temizleme baca sistemleri, baca temizleyici, itfaiye baca temizliği, dogalgaz baca, Kombi baca temizleme, Doğalgaz baca temizliği, Şömine baca temizliği, Soba temizliği, Katı yakıtlı baca temizliği, Fırın temizliği, baca temizleme raporu, itfaiye yetkili baca temizleme, itfaiye baca temizliği, igdaş baca temizleme raporu sertifikalı baca temizleme firması,itfaiye baca temizleme,baca temizliği itfaiye,istanbul baca temizliği ,itfaiye baca raporu


Yaptığımız diğer çalışmalar arasında yağlı kanal temizleme, mutfak kanalı temizleme, yağlı baca temizleme ve otel mutfağı temizleme gibi hizmetleri bulunmaktadır. Bunlar ve buna benzer diğer hizmetler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
7 günün 24 saati bizi istediğiniz vakit Türkiye'nin heryerinden arayabilirsiniz.