flash player yuklu degil!

HAKKIMIZDA

MAVİ DAMLA TEMİZLİK ve İZOLASYON LTD. ŞTİ.
 
Mavi Damla Temizlik ve İzolasyon Ltd. Şti.kurulduğu günden beri  sektöründeki çözümlerinde tartışmasız liderdir. Güvenirliğini en üst seviyede tutarak, kalite yönetim sisteminden ödün vermeden hizmet kalitesini artırarak, gelişimini büyüyerek sürdürmektedir.Kullandığımız teknoloji ve yetişmiş kalifiye teknik ekip kadrosuyla, 15 yıllık tecrübemizle rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti vererek profesyonel çözümler üreterek liderliğini her dönem devam ettirmeyi başarmıştır.Bilgi birikim ve sorumluluğun gururu ile kurumsal bir firmada olması gereken tüm belgeleri denetlenerek, eksiklerini gidererek almayı kendisine amaç edinmiştir.   
Önce Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesini benimseyen Mavi Damla Temizlik ve İzolasyon Ltd. Şti. bu ilkesini devamlı ön planda tutmak için  hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

Alış Veriş Merkezleri, Oteller, Sanayii Tesisleri, Yiyecek İçecek Mekanları, Konutlar olmak üzere üretimin ve bacanın olduğu her alanda hizmet vermektedir. Müşterilerinin tüm isteklerine İstanbul ve Türkiye genelinde 24 saat boyunca kesintisiz servis hizmeti vermeyi kendisine görev bilmiştir.

SİZLERLE TANIŞMAK ve BİRLİKTE YARARLI, ORTAK ÇALIŞMALARDA BULUNMAK DİLEĞİYLE SAYGILARIMIZI SUNARIZ.
MAVİ DAMLA

 
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

 
Firma Adı: Mesajınız / Sorunuz:
Göreviniz :
Adınız ve Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
Telefonunuz :
Konu :


Atakent Mh. Burç Cad. Altan Erbulak Sok.No: 10 Müstakil Triplexs Bina Ümraniye - İstanbul

Tel: 0(216) 520 30 53 - 0(216) 520 30 54;

Faks: 0(216) 520 32 65

e-mail: baca@mavi-damla.com


UYGULAMA ALANLARIMIZ
7 günün 24 saati bizi istediğiniz vakit Türkiye'nin heryerinden arayabilirsiniz.